AÇEV, 100. Yılında ‘Cumhuriyet Çocukları’ ile Kutlama Yapıyor

Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV), 30 yıldan beri her çocuğun sağlıklı, mutlu, güvende ve öğrenim görmesini amaçlamaktadır. Bu yıl Cumhuriyet’in 100. yılını özel bir sanal …

Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV), 30 yıldan beri her çocuğun sağlıklı, mutlu, güvende ve öğrenim görmesini amaçlamaktadır. Bu yıl Cumhuriyet’in 100. yılını özel bir sanal hatıra kartıyla kutluyorlar.

BURSA (İGFA) – 29 Ekim 2023’te Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız gün yaklaşıyor.

AÇEV, bu önemli tarihi coşkuyla kutlamak için Cumhuriyet’in 100. yılına özel bir sanal hatıra kartı tasarladı.

AÇEV’in özel web sitesine kayıt olan herkes, ‘Cumhuriyet Çocukları’ sanal hatıra kartı ile Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yaşını kalıcılaştırıyor.

Kampanya için “Yaşımız kaç olursa olsun hepimiz Cumhuriyet çocuklarıyız.” diyen AÇEV, özel web sitesine kayıt olan herkesin e-posta adresine bir sanal hatıra kartı gönderiyor.

Cumhuriyet’in en büyük okulunu oluşturmak amacıyla AÇEV, herkesi kampanyasına katılmaya çağırıyor ve “Cumhuriyetimiz, 100 yıldan beri olduğu gibi, gelecekte de bizlere emanet. Okuyan Bir Gelecek oluşturmak için çalışıyoruz.” çağrısı yapıyor.

https://cumhuriyetcocuklari.acev.org/ adresinden AÇEV’in Cumhuriyet okuluna kayıt yaptırarak ‘Cumhuriyet Çocukları’ hatıra kartı oluşturabilirsiniz.

Kullanıcılar, sanal hatıra kartlarını #CumhuriyetÇocukları hashtag’i ile sosyal medyada paylaşıyorlar.