Aliağa Kzy Spor Bayanlar Voleybol 2. Liginde

Kzy Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren Kzy Spor Bayan Voleybol Takımı, İkiay Group’un ana sponsorluğunda “Aliağa Kzy Spor Kulübü” adıyla Türkiye Bayanlar Voleybol 2. Ligi’nde …

Kzy Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren Kzy Spor Bayan Voleybol Takımı, İkiay Group’un ana sponsorluğunda “Aliağa Kzy Spor Kulübü” adıyla Türkiye Bayanlar Voleybol 2. Ligi’nde mücadele etmeye devam edecek.

Takım, antrenmanlarda göstereceği disiplin ve kararlılıkla, İkiay Grup tarafından desteklenen güçlü bir altyapıya sahip olmanın avantajını kullanarak hedeflediği başarılara ulaşmak için mücadele edeceğini açıkladı.

Türkiye yüzyılı, sporun yüzyılı olacak

İkiay Group kurucusu Ali Rahman Tekinay, Türkiye’nin yüzyılının spor yüzyılı olacağı inancıyla sporun her alanında genç sporcuları ve spor takımlarını her zaman desteklemeyi hedeflediklerini belirtti.

İkiay Group’un bu vizyon doğrultusunda mücadele etmeye devam edeceğini ve sporun gelişimine katkı sağlamak için çaba göstereceğinin altını çizdi.

Tekinay, “Aliağa Kzy Spor Kulübü, genç sporcuların yeteneklerini geliştirmek, sporda başarılı bir gelecek inşa etmek ve Türk sporuna katkı sağlamak için kararlılıkla ilerleyecektir. İkiay Group’un ana sponsorluğu ve işbirliğiyle başarı hikayeleri yazmaya ve genç sporculara desteğini sürdürmeye devam edecektir. Bu vizyon doğrultusunda genç sporcuları kendilerine sunulan imkanlarla daha ileriye taşımak ve sporda yeni dönemlere yelken açmak için çalışmaya devam edecek. “dedi.

KZY Spor Kulübü 21 şubeyle altyapı faaliyetlerini sürdürüyor

Kzy Spor Kulübü Başkanı Fırat Arslan, kulübün 2015 yılında Türk sporuna değer katmayı hedefleyen bir kulüp olarak kurulduğunu belirterek sözlerini şöyle tamamladı:

“Voleybol, basketbol, yüzme, tenis, masa tenisi, jimnastik ve atletizm branşlarında 21 branş ile altyapı faaliyetlerini sürdürüyor. Kulübün temel amacı, genç sporcuları üstün zihinsel ve fiziksel yeteneklerle donatarak Türk sporuna katkı sağlamaktır. Bu doğrultuda kulüp, deneyimli antrenör ve yöneticiler tarafından yönetilmekte, sporcular en üst liglerde görev almış ve halen aktif olarak spor yapan, alanında öncü antrenörlerin eğitiminden faydalanmaktadır.” dedi.