Aziz Duran Parkı’nın gece görüntüsü değişti

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehrin merkezinde yer alan Aziz Duran Parkı’na gerçekleştirdiği ‘LED uygulama’ çalışmasıyla estetik bir güzellik katmıştır. Estetik Dokularla Şehri Güzelleştirme Çalışmaları Sakarya Büyükşehir …

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehrin merkezinde yer alan Aziz Duran Parkı’na gerçekleştirdiği ‘LED uygulama’ çalışmasıyla estetik bir güzellik katmıştır.

Estetik Dokularla Şehri Güzelleştirme Çalışmaları

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, yaptığı uygulamalarla şehrin estetik dokusunu değiştirmeyi ve sembol noktalarını güzelleştirmeyi hedefliyor. Özellikle şehir merkezindeki sosyal donatı alanlarında revizeler yapan ekipler, Aziz Duran Parkı’na küçük dokunuşlarla estetik bir görüntü kazandırmıştır.

Kent Park’a LED Işıklarla Aydınlatma

Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri, park içinde bulunan yürüyüş alanlarına ‘LED ışık’ uygulaması gerçekleştirdi. Açıldığı anda sarı renk veren ışıklar, gece saatlerinde parka görsellik katarak estetik bir atmosfer oluşturdu. Bu çalışma sayesinde parktaki yürüyüş alanları daha aydınlık hale geldi.

Belediyeden Açıklama: “Sakarya’mızı Güzelleştirmeye Devam Ediyoruz”

Belediye tarafından yapılan açıklamada, “Estetik bir zenginlik oluşturduğumuz sosyal donatı alanlarımızı değiştirmeye, dönüştürmeye, güzelleştirmeye devam ediyoruz. Son olarak başlattığımız aydınlatma uygulamalarımız şehrin muhtelif noktalarında devam edecek ve Sakarya’mıza görsellik katacak. Daha güzel bir Sakarya için 7 gün 24 saat çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz” denildi.