Balıkesir’de Yeni Akçay terminaline vatandaşlardan övgü

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Akçay Terminali’ni tamamen yenileyerek yepyeni bir görünüme kavuşturdu. Yolcuların ihtiyaçlarını karşılayan, modern, konforlu ve güvenli bir terminal haline gelen terminal vatandaşlardan tam …

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Akçay Terminali’ni tamamen yenileyerek yepyeni bir görünüme kavuşturdu. Yolcuların ihtiyaçlarını karşılayan, modern, konforlu ve güvenli bir terminal haline gelen terminal vatandaşlardan tam not aldı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, seçim sürecinde söz verdiği gibi eskiyen terminalleri bir bir yenilemeye devam ediyor. “Balıkesir Geleceğe Taşınıyor” projesi kapsamında Altınova, Erdek, Susurluk, Manyas, Edremit, Sarımsaklı ve Altınoluk Terminallerini baştan aşağı yenileyerek işlevlerine uygun ve yolcu ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde modern, konforlu ve güvenli hale getiren Büyükşehir Belediyesi, Akçay Terminalini de yepyeni bir görünüme kavuşturdu.

ÇOK YAKINDA SAVAŞTEPE’DE ÇALIŞMALAR BAŞLAYACAK

Balya’da terminal yapım çalışmalarının yüzde 50’sini tamamlayan Büyükşehir Belediyesi’nin Sındırgı’da yeni başlattığı çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Terminalleri birbiri ardına yenilemeye devam eden Büyükşehir Belediyesi, Savaştepe’deki çalışmalarına da yakında başlayacak.

Vatandaşlardan da tam not alan yeni terminalden terminalde bulunan otobüs firmalarının çalışanları ve taksi şoförleri de oldukça memnun kaldı.