Basketbol Süper Lig’de Çağdaş Bodrumspor Heyecanı

Basketbol Süper Lig’de mücadele eden Çağdaş Bodrumspor, 8 Ekim Pazar günü Menteşe Spor Salonu’nda A. Efes’le karşı karşıya geliyor. Muğlalı basketbolseverler, bu özel maçta takımlarını …

Basketbol Süper Lig’de mücadele eden Çağdaş Bodrumspor, 8 Ekim Pazar günü Menteşe Spor Salonu’nda A. Efes’le karşı karşıya geliyor. Muğlalı basketbolseverler, bu özel maçta takımlarını desteklemek için salonu dolduracak.

Çağdaş Bodrumspor, A. Efes Karşılaşması İle Taraftarının Karşısına Geçiyor

Yeni sezonda Basketbol Süper Lig’de mücadele eden Çağdaş Bodrumspor, ilk iç saha maçında ligin köklü takımlarından A. Efes’i ağırlayacak. Fenerbahçe ile deplasmanda yaptığı maçla sezona başlangıç yapan ekip, 8 Ekim Pazar günü Menteşe Spor Salonu’nda saat 15.30’da taraftarının önüne çıkacak.

Muğlalılar, Menteşe Spor Salonu’nda Takımlarını Destekleyecek

Muğlalı basketbolseverler, Süper Lig’de ilk kez ev sahibi olacakları bu maçın biletlerini tükenmiş durumda. Maç öncesi bir basın toplantısı düzenleyen Kulüp Başkanı Dağlarca Çağdaş, tüm Muğlalıları destek için salona davet etti.

Çağdaş Bodrumspor’dan Hedef Açıklaması

Ligde yeni bir ekip olarak zorlu bir fikstürle karşılaştıklarını belirten Kulüp Başkanı Dağlarca Çağlar, “İlk maçta Fenerbahçe’yle oynadık, şimdi de A. Efes’le mücadele edeceğiz. Menteşe’de oynayacağımız bu maçta taraftarlarımızın desteğini yanımızda hissetmek istiyoruz. Elbette her takımın şampiyonluk hayali vardır, ancak bizim öncelikli hedefimiz bu sene ligde kalmak” şeklinde konuştu.

Menteşe Spor Salonu ve Yeni Salon İhtiyacı

Çağdaş, tüm iç saha maçlarını Menteşe’de oynayacaklarını belirtti ve “Maçlarımızın Menteşe’de yapılacağı geçen yılın Mayıs ayında kesinleşmişti. O zamandan bu yana bir süreç yönetiyoruz. Bodrum’da seyirci kapasitesi daha yüksek bir spor salonunun yapılması gerektiğini düşünüyorum. Bodrum’daki spor kulübü sayısının artışı ve altyapıların gelişimi nedeniyle mevcut salonun yetersiz kaldığını görüyoruz” dedi.