Bilal Özdoğan’dan Kayseri milletvekillerine övgü

Kayseri Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, seçimlerin ardından TBMM’de görev yapacak milletvekillerini tebrik ederek kolaylıklar diledi. “Yeni dönemde Cumhurbaşkanımızın başkanlığında, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği …

Kayseri Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, seçimlerin ardından TBMM’de görev yapacak milletvekillerini tebrik ederek kolaylıklar diledi.

“Yeni dönemde Cumhurbaşkanımızın başkanlığında, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Mehmet Özhaseki’nin destekleriyle inşallah Türkiye’nin yüzyılına yakışır çalışmalar yapacağız” diyen Başkan Özdoğan açıklamasında; “Tüm milletvekillerimize başarılar diliyorum. Tabi bizim özelimizde Cumhur İttifakı milletvekillerimize, daha da özelinde Kayseri milletvekillerimize başarılar diliyorum. İnşallah Kayserimizin güzelliğine, gücüne güç katacak çalışmalara imza atarlar. Bu noktada yerel yönetimler olarak Ankara ile irtibatımızı dün olduğu gibi bugün de her zaman hızlı bir şekilde sürdüreceğiz. Çünkü ilçemizde devam eden çalışmalarımız var, ilimizde devam eden çalışmalarımız var.

Elhamdülillah dört yıldır devlet yatırımları ile ilçemize ciddi katkılar sağlandı. Bunların devamı için, başlatılan çalışmaların tamamlanması için Ankara ile temaslarımızı ciddi bir şekilde sürdüreceğiz. Bu anlamda yeni kabinede göreve başlayan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’ye başarılar diliyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında inşallah Türkiye’nin yüzyılına yakışır çalışmalar olacak. Bunun meyvelerini de görüyoruz. Seçimden hemen sonra ekonomideki gelişmeleri görmeye başladık. Bunların hepsi bize yansıyacak, bireylere yansıyacak, yerel yönetimlere yansıyacak. Allah hepimize kolaylık versin” dedi.