Bodrum’da Motosiklet Kazası: 25 Yaşındaki Cengizhan Kır Hayatını Kaybetti

Muğla Bodrum’da, gece meydana gelen motosiklet kazasında, 25 yaşındaki Cengizhan Kır yaşamını yitirdi. Kır’ın kaza öncesi bir mekanda eğlenip eve dönerken bu talihsiz olayla karşılaştığı …

Muğla Bodrum’da, gece meydana gelen motosiklet kazasında, 25 yaşındaki Cengizhan Kır yaşamını yitirdi. Kır’ın kaza öncesi bir mekanda eğlenip eve dönerken bu talihsiz olayla karşılaştığı öğrenildi.

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Konacık beldesinde gece vakti yaşanan talihsiz bir motosiklet kazası, bir gencin hayatını kaybetmesine neden oldu.

Bodrum Konacık’ta Meydana Gelen Kaza

Konacık Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’nde gece saatlerinde Cengizhan Kır isimli 25 yaşındaki genç, motosikletiyle seyir halindeyken dengesini kaybetti. Kontrolden çıkan motosiklet, yol kenarındaki bir duvarla beton direk arasında sıkışarak durabildi. Kazayı görenlerin ihbarı üzerine bölgeye 112 Acil Sağlık ve polis ekipleri yönlendirildi. Olay yerine ulaşan sağlık ekipleri, genç adamın hayatını kaybettiğini tespit etti. Olayın hemen ardından polis, kazayla ilgili incelemelere başladı.

Cengizhan Kır Kimdi?

Kaza kurbanı olan Cengizhan Kır’ın moto kurye olarak çalıştığı, kazadan önce bir mekanda eğlenip Gazderesi bölgesindeki evine dönüş yolunda bu kaza ile karşılaştığı belirtildi. Genç adamın cenazesi, detaylı inceleme için Muğla Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi.