Bursa BESOB’dan üye esnafa yeni işbirliği

Bursa Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (BESOB) ile Universal Sağlık Grubu arasında işbirliği ve indirim protokolü imzalandı. BESOB’dan üye esnafa yeni işbirliği. BESOB ile eczane, …

Bursa Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (BESOB) ile Universal Sağlık Grubu arasında işbirliği ve indirim protokolü imzalandı. BESOB’dan üye esnafa yeni işbirliği.

BESOB ile eczane, optik, estetik ve medikal birimleri bulunan Universal Sağlık Grubu arasında işbirliği ve indirim protokolü imzalandı.

Protokol törenine BESOB Başkanı Fahrettin Bilgit, BESOB Başkan Vekili Fahrettin Tüccaroğlu, Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muazzez Kaş ve Plastik Cerrah Op.Dr.Ali Tuncer ile kurum yetkilileri katıldı.

BESOB’a bağlı odaların üyeleri ve birinci derece yakınlarının yararlanacağı indirim protokolünün imzalanmasının ardından konuşan BESOB Başkanı Fahrettin Bilgit, indirim protokolünün esnaf camiasına hayırlı olmasını diledi. Bilgit, “Daha önce de bu tür birçok işbirliği ve indirim protokolü imzalamıştık, bugün bunlara bir yenisini daha ekliyoruz. Universal Sağlık Grubu bünyesindeki eczane, optik, estetik ve medikal birimlerden alınacak hizmetleri kapsayan ve esnafımıza katkı sağlayacak olan bu indirim protokolünün camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bilgit’in ardından konuşan Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muazzez Kaş ise protokolün her iki taraf için de hayırlı olmasını diledi.