Bursa’da yeni nesle ‘Etkili İletişim’ anlatılacak

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından gençlerin teknolojiyi doğru ve verimli kullanmalarını sağlamak amacıyla başlatılan Yeni Nesil Dijital Medya Buluşmaları serisi, ‘Etkili İletişim’ temasıyla devam ediyor. Uzman …

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından gençlerin teknolojiyi doğru ve verimli kullanmalarını sağlamak amacıyla başlatılan Yeni Nesil Dijital Medya Buluşmaları serisi, ‘Etkili İletişim’ temasıyla devam ediyor. Uzman radyo programcıları ve TV spikerleri, etkili iletişimin püf noktalarını katılımcılarla paylaşacak.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve özellikle gençler tarafından büyük ilgi gören Yeni Nesil Dijital Medya Buluşmaları serisinin dördüncüsü ‘Etkili İletişim’ temasıyla gerçekleştirilecek.

TGRT Haber Spikeri Mehmet Aydın, Turkuaz Radyo Programcısı Hop Dedik Ayhan, Radyo D Programcısı Hilal Özgani ve Number One FM Programcısı Kadir Çetin, 10 Haziran Cumartesi günü saat 19.30’da Orhangazi Kültür ve Gençlik Merkezi’nde düzenlenecek söyleşi programına konuk olacak.

Katılımcılarla interaktif bir söyleşi formatında gerçekleştirilecek programda alanında uzman isimler, “Jest ve mimikler karşımızdakine ne anlatır?”, “Türkçe neden yazıldığı gibi okunmaz?” ve “Topluluk önünde konuşurken neden heyecanlanırız?” sorularını yanıtlayacak ve etkili iletişimin püf noktalarını anlatacak.