Bursalı kadınlar Mehmet Çevik ile coştu

20 yıldır aralıksız sahnede olan Mehmet Çevik, Bahçe Müstesna’da düzenlenen kadınlar matinesinde bu kez şarkılarını sadece kadınlar için söyledi. Bursa’nın en sevilen solistlerinden Bursalı sanatçı …

20 yıldır aralıksız sahnede olan Mehmet Çevik, Bahçe Müstesna’da düzenlenen kadınlar matinesinde bu kez şarkılarını sadece kadınlar için söyledi.

Bursa’nın en sevilen solistlerinden Bursalı sanatçı Mehmet Çevik, Bahçe Müstesna’da düzenlenen kadınlar matinesinde sahne aldı.

Birbirinden güzel şarkılarını Bursalı kadınlar için seslendiren Mehmet Çevik, müzik dolu bir gece yaşattı.

Mehmet Çevik’in şarkılarıyla eğlenen Bursalı kadınlar, gece geç saatlere kadar renkli görüntüler oluşturdu.

Kadın izleyicilerinin gösterdiği yoğun ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Mehmet Çevik, “İnsanları eğlendirmeyi çok seviyorum çünkü o anlarda ben de onlar kadar eğleniyorum. Ama kadınlar matinesi organizasyonlarının 20 yıllık müzik kariyerimde çok özel bir yeri var. Çünkü Türkiye’de kadın olmak başlı başına zor bir durum. Kadın cinayetleri, taciz, kadına şiddet, iş hayatında mobbing ve her gün karşılaştığımız daha birçok sorunla iç içe yaşıyorlar. Onları dertlerinden ve sorunlarından uzaklaştırıp stres atmalarına yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana…” dedi.