Çayırova gençlik merkezi tüm hızıyla devam ediyor

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, ilçenin ve ülkenin geleceği olan, dertleriyle dertlendiği ve her zaman destekçisi olduğu gençler için ilçeye gençlik merkezi kazandırıyor. Akse Mahallesinde …

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, ilçenin ve ülkenin geleceği olan, dertleriyle dertlendiği ve her zaman destekçisi olduğu gençler için ilçeye gençlik merkezi kazandırıyor. Akse Mahallesinde inşa edilen gençlik merkezinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Gençlerin fiziksel ve zihinsel gelişimine büyük önem veren Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, ilçenin geleceğine imza atacak gençler için bir yatırımı daha ilçeye kazandırıyor. Akse Mahallesinde bulunan kapalı spor salonunun yanındaki alana inşa edilen Çayırova Gençlik Merkezi, ilçenin geleceği için bir gelişim merkezi olarak hizmet verecek. Çayırova gençliğinin yeni adresi olacak gençlik merkezinin inşaatı tüm hızıyla ilerliyor.

İNŞAAT YÜKSELMEYE DEVAM EDİYOR

Temel atma çalışmaları tamamlanan Gençlik Merkezi inşaatı yükselmeye devam ediyor. Tek katlı olarak inşa edilecek olan Çayırova Gençlik Merkezi’nin inşaatı şekillenmeye başladı. Projenin kısa sürede tamamlanarak Çayırova gençliğinin kullanımına açılması planlanıyor.

Akıl ve zeka oyunları, güzel sanatlar, inovasyon, müzik atölyeleri ve dersliklerin yer alacağı merkezde gençlerin zamanlarını verimli bir şekilde geçireceklerini belirten Başkan Çiftçi, Çayırova Gençlik Merkezi’ni en kısa sürede hizmete açmayı planladıklarını açıkladı.