Çayırova’da 4 yılda 4.500 öğrenciye okul öncesi eğitim

Çayırova Belediyesi Çocuk Kulüplerinde yıl boyunca eğitim alan minikler için mezuniyet töreni düzenlendi. Programda açıklamalarda bulunan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, “4 yılı aşkın süredir …

Çayırova Belediyesi Çocuk Kulüplerinde yıl boyunca eğitim alan minikler için mezuniyet töreni düzenlendi. Programda açıklamalarda bulunan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, “4 yılı aşkın süredir 9 mahallemizde 7 noktada hizmet veren çocuk kulüplerimizde 4 bin 500 çocuğumuza okul öncesi eğitim verdik” dedi.

Çayırova’ya 4 yıldır hizmet eden, Çayırovalı çocuklar ve gençler için gece gündüz demeden çalışan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, çocuk kulüplerinde eğitim alan minikleri mezuniyet heyecanlarında yalnız bırakmadı.

Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, çocuk kulüplerinde eğitim alan çocuklar, aileleri ve öğretmenleri katıldı. Sinevizyon gösterisi ile başlayan mezuniyet programı Başkan Çiftçi’nin konuşması ile devam etti.

Çiftçi, salonda bulunan velilere ve çocuklara hitaben yaptığı konuşmada, tüm imkanları seferber ettiklerini söyledi.

‘En iyi yatırım insana ve eğitime yapılan yatırımdır’ sloganıyla çocukların en iyi şekilde yetişmesi ve geleceğe hazırlanması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını belirten Çiftçi, “Eğitim önceliğimiz, çocuklarımız geleceğimiz’ sloganıyla ilk olarak çocuk kulüplerimizdeki eğitimi yarım ve tam güne çıkardık. Sizlerin fikir ve önerileriyle fiziki iyileştirmeler yaptığımız, araç ve gereçlerle donattığımız, uzman eğitmenlerimizle kalitesini artırdığımız çocuk kulüplerimizi sıcak bir eğitim yuvasına dönüştürdük” dedi.

Başkan Çiftçi’nin konuşmasının ardından çocuk kulüplerinden mezun olan öğrencilerin yılsonu gösterileri büyük bir beğeniyle izlendi. Öğrenciler ve öğretmenler tarafından hazırlanan özel gösteriler büyük alkış alırken, program Çayırova’nın miniklerinin kep atmasıyla sona erdi.