Çayırova’nın Ekim Ayı Kültür Sanat Etkinlik Takvimi Belirlendi

Çayırova ilçesi, Kocaeli’nin sakinlerine bir dizi kültürel etkinlik sunan ve Çayırova’nın kültür-sanat anlamında yükselmesini sağlayan Çayırova Belediyesi’nin Ekim ayı kültür-sanat ajandası belirlendi. KOCAELİ (İGFA) – …

Çayırova ilçesi, Kocaeli’nin sakinlerine bir dizi kültürel etkinlik sunan ve Çayırova’nın kültür-sanat anlamında yükselmesini sağlayan Çayırova Belediyesi’nin Ekim ayı kültür-sanat ajandası belirlendi.

KOCAELİ (İGFA) – Çayırova Belediyesi, örgütlediği etkinliklerle kültür-sanat alanında Çayırova’yı bir marka kent yapmayı başardı ve Ekim ayında da bir dizi etkinlikle ilçe sakinlerinin sosyal hayatına katkıda bulunacak.

Bir hafta önce Türkü Şöleni programıyla, yeni yılın kültür-sanat takvimine başlayan Çayırova Belediyesi, bu ay da birçok önemli etkinlikle, 7’den 70’e tüm Çayırovalılara hizmet veriyor. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek sinema gösterimleri, konserler ve tiyatro etkinlikleriyle birlikte, Çayırovalılar, Ekim ayı boyunca hafta sonlarını keyifli geçirecekler.

İŞTE EKİM AYI KÜLTÜR-SANAT ETKİNLİKLERİ

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde düzenlenecek etkinlikler kapsamında ilk olarak 7 Ekim Cumartesi günü Çocuk Tiyatrosu Süper Mario saat 13.00’te sahne alacak. 8 Ekim Pazar günü saat 13.00’te çocuk tiyatrosu İhtiyar Kedi seyirci karşısına çıkacak. 14 Ekim Cumartesi günü çocuk tiyatrosu Tıngır Mıngır ile kültür-sanat etkinliklerine devam edecek ve 15 Ekim Pazar günü saat 13.00’te Kitaplar Ülkesi ve saat 19.00’da yetişkin tiyatrosu Kayık Dünya oyunları sergilenecek. 21 Ekim Cumartesi günü çocuk tiyatrosu Korsan Kardeşler Müzikali ve saat 19.30’da yetişkin tiyatrosu Tamam Anneciğim, Peki Karıcığım oyunları Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde sunulacak. 22 Ekim Pazar günü Tıngır Mıngır yeniden sahne alacak. 28 Ekim Cumartesi günü çocuk tiyatrosunu Kahraman Fareler sergileyerek, 29 Ekim günü saat 13.00’te Peluş Amca’nın Oyuncak Makinası ve ardından saat 19.30’da düzenlenecek olan Cumhuriyet Konseri ile kültür-sanat programları sona erecek.