Cemil Sandıkcı, Körfez’in yükselen değeri

Genç müzisyen Cemil Sandıkcı, ‘Nasıl Seveceğim’ adlı şarkısıyla gündeme oturdu. Parçanın klibi YouTube’da şimdiden on binlerce müziksever tarafından beğenildi. Yakında yeni projelerle hayranlarının karşısına çıkacağı …

Genç müzisyen Cemil Sandıkcı, ‘Nasıl Seveceğim’ adlı şarkısıyla gündeme oturdu.

Parçanın klibi YouTube’da şimdiden on binlerce müziksever tarafından beğenildi. Yakında yeni projelerle hayranlarının karşısına çıkacağı bilgisini paylaşan Sandıkcı şu ifadeleri kullandı: “Basamakları yavaş yavaş tırmanıyoruz ve hayallerime yaklaşmanın, bir adım daha ileri gitmenin gururunu yaşıyorum. Kocaeli İzmit’te ‘Cemil Sandıkcı’ ismini her yerde duyurmak kolay olmadı. Yaşadığım şehri seviyorum ama çıktığımız her sahneyi doldurmak nasıl güzel bir duygu anlatamam. Farklı illerdeki konser takvimlerimiz her zamanki gibi devam ediyor ve yavru vatan Kıbrıs sahneleri de gelmeye başladı. Dinleyicilerimiz bizi sosyal medyada instagram üzerinden de takip edebilirler. ‘cemilsandikciofficiall’ hesabını kullanıyorum ve mesajlara içtenlikle yanıt veriyorum.”

LAKABI ‘AYAKLI AMFİ’

“Genelde kendimi Anadolu Rock ve Rock’a daha yakın buluyorum; aslında her tarzda çalıp okuyabiliyorum ama brutal yapmayı daha çok seviyorum” diyen Sandıkcı, “Aynı zamanda sesimin gücüne de çok güveniyorum; arkadaşlarım bana komik bir ifadeyle ‘ayak amfisi’ diyorlar; o yüzden artık alıştım. İkinci şarkımız yolda. Çalışmalar devam ediyor, ‘Nightmare’ ve harika bir akustik şarkı sahnelerde.

Şimdiden eşlik eden, ezberleyen insanlar var ve biz bunu çok seviyoruz. Her zaman hayallerimin peşinden gitmeye devam edeceğim. Beni dinleyen, sahne aldığım her mekânı dolduran sizlere çok teşekkür ediyorum. Her zaman söylediğim gibi, alkışlarınız ve tuttuğunuz tempo hiç durmasın. İyi ki varsınız; sizleri çok seviyorum.” dedi.