CHP Kayseri’de seçim startını verdi

CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin’in önderliğinde, 15 İlçe Başkanı ile beraber mart ayında başlayacak yerel seçimler hakkında bir toplantı düzenlendi. Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)CHP İl …

CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin’in önderliğinde, 15 İlçe Başkanı ile beraber mart ayında başlayacak yerel seçimler hakkında bir toplantı düzenlendi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin, demokrasinin ortak belirlenen seçim politikalarını gerektirdiğini belirtti ve şu dedi: “Bu yerel seçimler bizim için çok önemlidir. Halkın geçim sıkıntısı çektiğini, enflasyonun aşırı yükseldiğini ve insanların, gelecek nesillerin eğitimi için bile yeterli maddi kaynağa sahip olmadığını görüyoruz. Bu koşulları dikkate alarak bir politika belirleyeceğiz.

‘Danışmanlık, demokrasinin gerekliliğidir. İlçe Başkanlarımızın düşünceleri ve önerileri bizim için kıymetlidir. Çünkü halkın tüm kitlesinden bilgi almak, İlçe Başkanları ile birlikte olmaktan geçer. Bu seçimler bizim için önemli ve bu seçimlerde en yüksek başarıyı elde etmek için tüm enerjimizle çalışacağız. Bugünün toplantısıyla seçim sürecini başlatıyoruz. Herkesin bu süreçte sorumluluk almasını ve emek vermesini istiyoruz, çünkü seçimler ancak böyle kazanılır. Durmadan çok çalışacağız, herkesin yanına ulaşacağız. Kapı kapı dolaşıp vatandaşın durumunu dinleyeceğiz. Beklenenden daha fazlasını yaparak kazanma amacındayız. Tüm İl Başkanlarımız ve İlçe Başkanlarımızda bu kararlığı gördüm ve umudum arttı.” dedi.

Başkan Keskin, çok çalışma konusunda nasıl kararlı olduklarını anlattı ve “Bu kararlılığı tüm partililerimizde görüyorum ve umutlarımı daha da büyütüyorum” diyerek son sözlerini söyledi.