Dündar Başkan, pazarcı esnafını yalnız bırakmıyor

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa’da her fırsatta yapılan esnaf ziyaretleri çerçevesinde, Çiftehavuzlar Kapalı Pazar Alanı’nda esnaf ile bir araya geldi. BURSA (İGFA) – Başkan …

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa’da her fırsatta yapılan esnaf ziyaretleri çerçevesinde, Çiftehavuzlar Kapalı Pazar Alanı’nda esnaf ile bir araya geldi.

BURSA (İGFA) – Başkan Dündar, Osmangazi’nin 136 mahallesinde ev ziyaretleri ve esnaf buluşmaları gerçekleştirerek, halkın yanında olmayı sürdürüyor ve ilçenin gereksinimlerini ve isteklerini yerinde tespit ediyor. Osmangazi’nin, şehircilik ve sosyal belediyecilik alanlarında Türkiye’nin lider belediyelerinden biri olduğunu belirten Dündar, bu başarının, birlik ve beraberliğin büyük rol oynadığına vurgu yaptı.

Çiftehavuzlar Kapalı Pazar Alanı’nda pazar esnaflarıyla sohbet edip, alışveriş yapan vatandaşların görüşlerini dinleyen Dündar, Osmangazi Belediyesi olarak, trafiğin aksamaması için semt pazarlarını modern pazar alanlarına taşıdıklarını söyledi. Dündar, “Bugüne kadar, Osmangazi’nin birçok noktasında kapalı pazar alanları inşa ettik. Çiftehavuzlar Kapalı Pazar Alanı bu yerlerden biridir. Yaptığımız çalışmalar sayesinde, Osmangazi hem tarihi kimliğiyle hem de modern yapısıyla ayağa kalkıyor” ifadelerini kullandı.

Bursa Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Refik Aksu ile birlikte esnafı tek tek ziyaret eden Başkan Dündar, pazarcılara çorba ikram etti. Başkan Dündar’a modern ve konforlu alışveriş imkânı sağladığı için teşekkür eden esnaf ve vatandaşlar, memnuniyetlerini dile getirdi.