Duygu Nar moda dünyasına iddialı giriş yaptı

Genç modacı Duygu Nar, ilk defilesi ve birbirinden güzel kreasyonlarıyla moda dünyasına iddialı bir giriş yaptı. Fashion Week Turkey Organizasyonu tarafından Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen …

Genç modacı Duygu Nar, ilk defilesi ve birbirinden güzel kreasyonlarıyla moda dünyasına iddialı bir giriş yaptı.

Fashion Week Turkey Organizasyonu tarafından Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen defilede bir anda dikkatleri üzerine çeken Duygu Nar, marka olarak beğeni topladı.

Birçok ünlü modacıyla çalıştıktan sonra 4 yıl önce kendi markasını yaratmak için yola çıkan Duygu Nar, podyumda 15 modelle sunduğu kreasyonlarıyla biriktirdiği profesyonel donanımını gözler önüne serdi.

Genç modacı Duygu Nar, kadınların özgüvenlerini ve mesleklerinde iddialı olduklarını gösteren tasarımlara sahip olmak için yola çıktım ve aldığım takdirle bunu başardığıma inanıyorum dedi.

Defilenin ardından aldığı övgülerle daha büyük adımlar atmak için kolları sıvayan Duygu Nar, “Bir kadın girişimci olarak koleksiyonum ve aldığım beğeni ve ilgi bana büyük moral verdi ve işimde daha da hırslandım. Duygu Nar markasının 10 yıl sonrasını hayal ediyorum, dünya çapında bir moda tasarımcısı olmak için yola çıktım, hedefim belli, bu yolda zorluklar olacak, her başarıdan sonra daha da artan azmimle ilerliyorum, kendimle yarışacağım ve hedefe ulaşacağım” dedi. Defilede müzikal gösterileriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Duygu Nar, özel tasarım gelinliği ile büyük beğeni topladı.