Düzce’de uyuşturucuya 2 tutuklama

Düzce’de, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi’nin başarılı bir operasyonu sonucunda, şehre uyuşturucu madde getirdiği belirlenen 2 şüpheli tutuklandı. Operasyonun Detayları ve Şüphelilerin Takibi …

Düzce’de, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi’nin başarılı bir operasyonu sonucunda, şehre uyuşturucu madde getirdiği belirlenen 2 şüpheli tutuklandı.

Operasyonun Detayları ve Şüphelilerin Takibi

Emniyet güçleri, M.B. ve N.T. isimli şüphelileri, şehre uyuşturucu madde getirdikleri yönünde aldıkları bilgi üzerine sıkı bir takibe aldı. Teknik ve fiziki takibin ardından, şüphelilerin kaldığı otelin tespiti üzerine planlı bir operasyon düzenlendi.

Operasyonda Ele Geçirilen Uyuşturucu Maddeler

Düzenlenen operasyonda, 1 kilogram sentetik kannabinoid (bonzai) ve bir miktar diğer sentetik uyuşturucu maddeler ele geçirildi. Bu bulgu, şehirdeki uyuşturucu ticaretine büyük bir darbe vuran önemli bir başarı olarak kayıtlara geçti.

Şüphelilerin Gözaltına Alınması ve Tutuklanması

Operasyon sonucunda gözaltına alınan M.B. ve N.T., emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi. Yapılan yargılamalar sonucunda, her iki şüpheli de “uyuşturucu madde ticareti yapmak” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.