Ekim Toplantısı Pazaryeri Belediye Meclisi’nde

Bilecik Pazaryeri Belediyesi’nin Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Zekiye Tekin öncülüğünde ve meclis üyelerinin katılımıyla belediye toplantı salonunda düzenlendi. Pazaryeri Gündemi / BİLECİK …

Bilecik Pazaryeri Belediyesi’nin Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Zekiye Tekin öncülüğünde ve meclis üyelerinin katılımıyla belediye toplantı salonunda düzenlendi.

Pazaryeri Gündemi / BİLECİK (İGFA) – Belediye’nin çeşitli hizmetlerinin 2024 yılına yönelik fiyatları, su tüketimi, belediye mülkiyetindeki işletmelerin kira artışları, katı atık ücreti, iş makinesi saat tarifesi, düğün salonu ücretleri ve mezbahalardaki küçük ve büyükbaş hayvan kesim ücretleri gibi 5 gündem maddesi tartışıldığı toplantıda, belediyenin 2024, 2025 ve 2026 yıllarına ilişkin tahmini bütçesi oybirliği ile onaylandı.

Ekim ayı Olağan Meclis toplantısı, 5 MHP, 2 AK Parti ve 1 İYİ Parti’li Meclis Üyesi’nin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda, Pazaryeri Belediyesi’nin 2024 tahmini bütçesi 57 milyon 867 bin lira olarak belirlendi. Belediye Başkanı Zekiye Tekin, meclis üyelerine desteği için teşekkür etti ve alınan kararların ilçe halkı için hayırlı olmasını diledi.

MHP Pazaryeri İlçe Başkanı Mustafa Tekelioğlu da meclis toplantısına katıldı ve toplantıyı izledi.