Erdoğan’a Cumhur İttifakı liderlerinden tebrik telefonu

Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı, AK Parti’nin 4. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde yeniden Genel Başkan olarak seçildiği için Cumhur İttifakı liderlerinden tebrik telefonları aldı. ANKARA (İGFA) – …

Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı, AK Parti’nin 4. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde yeniden Genel Başkan olarak seçildiği için Cumhur İttifakı liderlerinden tebrik telefonları aldı.

ANKARA (İGFA) – İletişim Başkanlığı tarafından yapılan yazılı açıklama; Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ve Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal’ın, AK Parti’nin 4’üncü Olağanüstü Büyük Kongresi’nde yeniden Genel Başkan olarak seçilen Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı telefonla tebrik ettiklerini bildirdi.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin 4. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde yeniden Genel Başkan olarak seçildiği için Cumhur İttifakı liderlerinden tebrik telefonları aldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Büyük Birlik…

— T.C. İletişim Başkanlığı (@iletisim) 8 Ekim 2023