ERÜ Rektörü’nün Çocuk Eğitim Merkezi’ni yakından takip etmesi

Erciyes Üniversitesi’nin (ERÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun, kampüs içerisinde inşası tamamlanmış olan ve yakın zamanda açılışı yapılacak olan Kadriye San Çocuk Eğitim Merkezi’ni ziyaret …

Erciyes Üniversitesi’nin (ERÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun, kampüs içerisinde inşası tamamlanmış olan ve yakın zamanda açılışı yapılacak olan Kadriye San Çocuk Eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
ERÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Oktay Özkan ile birlikte San Ailesi’nin destekleri ile kurulan Kadriye San Çocuk Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.

Rektör Prof. Dr. Altun, Çocuk Eğitim Merkezi hakkında bilgi aldıktan sonra, “Üniversite çalışanlarının çocuklarının güven içinde ve rahat bir şekilde eğitim alabilecekleri bu modern mekanı üniversitemize kazandıran hayırsever Mehmet San’a minnettarız” ifadelerini kullandı.

Rektör Prof. Dr. Altun, Kadriye San Çocuk Eğitim Merkezi’nin modern bir kreş hizmeti vereceğini belirtti ve merkezin açılışının birkaç hafta içerisinde yapılacağını bildirdi.