ERÜ’deki Kan Bağışına KASKİ’den Destek

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü’nün çalışanları, Erciyes Üniversitesi Hastaneleri Kan Merkezi tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyasına aktif olarak katılarak bağış …

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü’nün çalışanları, Erciyes Üniversitesi Hastaneleri Kan Merkezi tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyasına aktif olarak katılarak bağış yapmışlardır.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün personeli, azalmakta olan kan stoklarına dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde Erciyes Üniversitesi Hastanelerine kan bağışında bulunmuşlardır.

KASKİ Genel Müdürü Yavuz Çağan ve ekip üyeleri, Genel Müdürlük binası ve Germiraltı Tesisleri’nde bulunan kan bağışı standlarında ilk olarak kan bağışı formlarını doldurdu, kan testi ve tansiyon ölçümü yaptırdı. Sağlık kontrollerinden geçen ve kan verme koşullarını karşılayan personel, kan bağışı yaptılar.

Erciyes Üniversitesi Hastaneleri Kan Merkezi yetkilileri, KASKİ personeli’nin bu duyarlılığı için teşekkür ederken, KASKİ Genel Müdürü Yavuz Çağan ise kan ihtiyacının sürekli olduğunu belirtti ve ERÜ Hastaneleri ve diğer kuruluşlara olan desteklerini sürdüreceklerini ifade etti.