ERÜ’nün 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı için Hazırlık Çalıştayı

“2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık Çalıştayı” tarafından Erciyes Üniversitesi tarafından organize edildi. Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA) Rektör Prof. Dr. Fatih Altun da dahil olmak üzere, düzenlenen …

“2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık Çalıştayı” tarafından Erciyes Üniversitesi tarafından organize edildi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Rektör Prof. Dr. Fatih Altun da dahil olmak üzere, düzenlenen bu çalıştaya katılım oldu. Çalıştay, Senato Salonu’nda gerçekleşti ve Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Oktay Özkan, Prof. Dr. Hakan Aydın, Genel Sekreter Prof. Dr. İbrahim Narin ve diğer akademisyenler de katıldı.

Çalıştayın başlangıcında konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, 2023-2024 Akademik Yılında tüm öğrencilere ve akademik-idari personel için başarılar diledi.

Öğrencilerin yanında bulunma taahhüdünü yineleyen Rektör Prof. Dr. Altun, üniversitenin öğrenci merkezli faaliyetleri hakkında ayrıntılı bilgi sağladı.

Kendisine ait bir üniversitede gelişim ve ilerlemeyi teşvik etmek amacıyla çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Rektör Prof. Dr. Altun, Erciyes Üniversitesi’nin birçok alanda kendini başarıyla kanıtlamış ve bu başarılarını sürdüren prestijli bir eğitim kurumu olduğunu ifade etti.

Rektör Prof. Dr. Altun’un konuşmasının bitiminde, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Aydın mezun veri tabanlarının oluşturulması konusunda bilgi verdi.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Aydın’ın konuşması sonrasında, çalıştay sunumları ile devam etti.