Esentepe’ye Kayseri Melikgazi’den hizmet yağmuru

Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Esentepe Mahallesi’nde inşası devam eden aile sağlık merkezi, akıl küpü kütüphanesi, ikinci bahar evi ve yapılan yolları ziyaret …

Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Esentepe Mahallesi’nde inşası devam eden aile sağlık merkezi, akıl küpü kütüphanesi, ikinci bahar evi ve yapılan yolları ziyaret etti ve incelemelerde bulundu.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi ilçesindeki hızla devam eden yatırımları ve Melikgazi halkına en kaliteli hizmeti ulaştırmak amacıyla yapılan çalışmaları dile getirdi. Belediye Başkanı, “Esentepe Mahallesi’nde muhtarımız ve ekip arkadaşlarımızla birlikte yürüttüğümüz çalışmaları bizzat yerinde gözlemlemekteyiz. Girne Şehitler Caddesi son derece kritik bir ulaşım yoludur ve son iki aydır altyapı çalışmaları bu alanda hızla sürdürülmüştür.

Burada tamamlanan Nurettin Naciye Setenci Aile Sağlık Merkezimiz ile birlikte, altyapı çalışmaları tamamlanan ve asfaltı dökülen Girne Şehitler Caddesi ile dahil bütün projelerimiz yeni bir yüz kazandı. Kendi başına çift katlı bir yapıya sahip olan Akıl Küpü Kütüphanemiz ve İkinci Bahar evimiz hızla ilerleme kaydediyor. Çok yakında bu aile sağlık merkezini hizmetle buluşturacağız. Akıl Küpü Kütüphanemizi ve İkinci Bahar evimizi de inşallah en kısa sürede bitirerek, halkımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Mahalle sakinlerinden yoğun ilgi ve sevgi gören Başkan Palancıoğlu, mahalleye kazandırdığı hizmetlerin hayırlı olmasını temenni etti.