Fethiye’deki Genç ve Kadın Girişimciler Yeni Dönem İçin Hazırlanıyor

FTSO’nun ev sahipliğinde genç ve kadın girişimciler bir araya gelerek, 19 Ekim 2023’te gerçekleştirilecek olan TOBB seçimleri öncesi fikir alışverişinde bulundu. Fethiye Ticaret ve Sanayi …

FTSO’nun ev sahipliğinde genç ve kadın girişimciler bir araya gelerek, 19 Ekim 2023’te gerçekleştirilecek olan TOBB seçimleri öncesi fikir alışverişinde bulundu.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (FTSO) ev sahipliğinde gerçekleşen toplantılarda genç ve kadın girişimciler bir araya geldi. 19 Ekim 2023’te gerçekleştirilecek olan TOBB Kadın ve Genç Girişimciler İl İcra Kurulu Seçimleri öncesi bu toplantı, girişimcilerin birbirleriyle tanışmasını ve fikir alışverişi yapmasını sağladı.

Genç Girişimcilerle İlk Toplantı

FTSO’nun Meğri Salonu’nda düzenlenen ilk toplantıya FTSO Başkanı Osman Çıralı’nın yanı sıra Genel Sekreter Ezgi Kullukçu ve Genç Girişimciler İl Kurulu Üyeleri katıldı. Toplantıda bir konuşma gerçekleştiren Başkan Çıralı, genç girişimcilere teşekkürlerini iletti ve TOBB’un gençlere verdiği değere dikkat çekti. Çıralı, genç girişimcilerin önerilere her zaman açık olduklarını belirterek, gelecekte bölge ekonomisine katkıda bulunacaklarına olan inancını ifade etti.

Genel Sekreter Ezgi Kullukçu ise toplantıda, kurulun işleyişi ve görevleri hakkında bilgiler verdi.

Kadın Girişimcilere Özel Toplantı

Öğleden sonra gerçekleşen ikinci toplantıda ise kadın girişimcilere odaklanıldı. Genel Sekreter Ezgi Kullukçu’nun yanı sıra Kadın Girişimciler İl Kurul Üyeleri’nin katılımıyla bu toplantıda, kurulun görevleri, oluşumu ve mevzuatı hakkında detaylı bilgiler paylaşıldı.

Her iki toplantı da, katılımcıların kendilerini ve projelerini tanıtmasıyla zenginleşti. 19 Ekim 2023’te yapılacak seçimlerle, TOBB Kadın ve Genç Girişimciler İl İcra Kurulu’nun yeni üyeleri belirlenecek.