Gölcük, Downhill Cup’a Tekrar Ev Sahipliği Yapıyor

Gölcük’te Dağ Bisikleti Heyecanı Tekrar Başlıyor. Bu yıl ikinci kez Gölcük’te düzenlenecek olan Downhill Cup, 14-15 Ekim tarihleri arasında bisiklet severleri heyecan dolu anlara davet ediyor. …

Gölcük’te Dağ Bisikleti Heyecanı Tekrar Başlıyor. Bu yıl ikinci kez Gölcük’te düzenlenecek olan Downhill Cup, 14-15 Ekim tarihleri arasında bisiklet severleri heyecan dolu anlara davet ediyor.

Gölcük Belediyesi’nden Tam Destek

Gölcük Saraylı parkurunda Gölcük Belediyesi’nin destekleriyle gerçekleştirilen bu önemli organizasyonda, dağ bisikletçileri en iyi performanslarını sergileyerek birincilik için mücadele edecekler.

Yarışın Programı

14 Ekim’de Saraylı’nın zirvesinde 09.00’da başlayacak sıralama turlarıyla start alacak yarış, 15 Ekim Pazar günü 17.00’da Saraylı köy merkezinde sona erecek.

53 Farklı Katılımcı Yarışacak

Türkiye’nin dört bir yanından gelecek yaklaşık 150 bisikletçi, bu büyük ödüllü dağ bisikleti yarışmasında “Elitler, Master, Küçükler ve Kadınlar” kategorisinde pedal basacak. Gölcük halkı da bu muhteşem etkinliği belirlenen izleme bölgelerinden takip ederek yarışın heyecanını doyasıya yaşayacak.

Gölcük Belediye Başkanından Mesaj

Başkan Ali Yıldırım Sezer, “Gölcük’ü sporun merkezi yapma hedefimiz doğrultusunda, çeşitli branşlarda spor etkinliklerine ev sahipliği yapmanın önemini vurgulamak istiyoruz. Bu önemli dağ bisikleti yarışması da bu etkinliklerden biri. Yarışa katılan tüm sporculara başarılar dilerken, tüm Gölcük halkını da bu heyecana ortak olmaya davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.