Gölcük’teki bahar kupası ödülleri sahiplerini buldu

Gölcük’te Türkiye Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında voleybol ve futbol branşlarında düzenlenen Bahar Kupası’nda dereceye giren sporcular ödüllendirildi. Gölcük’te Türkiye Çevre Haftası kapsamında; gençler arasında spor …

Gölcük’te Türkiye Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında voleybol ve futbol branşlarında düzenlenen Bahar Kupası’nda dereceye giren sporcular ödüllendirildi.

Gölcük’te Türkiye Çevre Haftası kapsamında; gençler arasında spor kültürünün ve çevre bilincinin yaygınlaşmasına katkı sağlamak amacıyla Bahar Kupası turnuvası düzenlendi.

Gölcük Belediyesi, Gölcük Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen turnuva, genç sporcuların heyecanlı mücadelesine sahne oldu. Turnuvada; Küçük Kızlar ve Yıldız Kızlar Voleybol ile Küçük Erkekler Futbol kategorilerinde başarılı olan takımlara ödülleri düzenlenen törenle takdim edildi.

Ödül törenine Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Caferi Tayyar Mert, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Hasan Ceylan, sporcular ve aileleri katıldı. Törende takımlara ödüllerini veren Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, tüm sporcuları tebrik etti.

TURNUVADA DERECEYE GİREN TAKIMLAR

Bahar Kupası Turnuvası Voleybol Yıldız Kızlar kategorisinde; Uğur Mumcu Ortaokulu 1., Ömer Seyfettin Ortaokulu 2., İhsaniye Ortaokulu ise 3. oldu. Voleybol Küçük Kızlar kategorisinde; Ömer Seyfettin Ortaokulu 1., Özel Nafiz Tokgöz Ortaokulu 2., Uğur Mumcu Ortaokulu 3. oldu. Futbol Küçük Erkekler kategorisinde de; Dumlupınar Ortaokulu 1., Kocatepe Ortaokulu 2., Saraylı Ortaokulu ise 3. oldu.