İnegöl UEDAŞ yeni hizmet binasında! Hedef 150 bin aboneye hizmet

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’daki abonelerine daha kaliteli ve verimli hizmet sunmayı hedefleyen UEDAŞ, müşteri hizmet noktalarını yeniliyor. Bursa’nın İnegöl ilçesindeki yeni işletme binası ile …

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’daki abonelerine daha kaliteli ve verimli hizmet sunmayı hedefleyen UEDAŞ, müşteri hizmet noktalarını yeniliyor. Bursa’nın İnegöl ilçesindeki yeni işletme binası ile UEDAŞ, 150 bin aboneye birebir hizmet verecek.

Marmara Bölgesi’nin güneyini kapsayan hizmet alanı içerisinde UEDAŞ, Bursa’nın 300 bin nüfuslu İnegöl ilçesinde açtığı yeni operasyon merkezi ile 150 bin aboneye hizmet verecek. Uludağ Enerji CEO’su İsmail Ergüneş’in katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreninde Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Arif Bayrak, İnegöl Kaymakamı Eren Arslan, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ın yanı sıra protokolden çok sayıda isim yer aldı.

150 BİN ABONEYE HİZMET VERECEK

İnegöl’de 150 bin aboneye birebir hizmet verecek olan UEDAŞ’ın işletme müdürlüğünün açılış töreninde konuşan Uludağ Enerji CEO’su İsmail Ergüneş, “Güney Marmara Bölgesi’nde 4 ili kapsayan hizmet alanımız içerisinde abonelerimize en etkin iletişimi sağlamayı kendimize görev edindik. İlk günden itibaren kullanıcılarımıza kesintisiz ve güvenilir hizmet sunmak için tüm hızımızla çalışıyoruz. Bugün burada açılışını gerçekleştirdiğimiz yeni işletmemiz de İnegöl’deki 150 bin abonemiz için aynı amaçla hizmet verecek. Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını dinlemeyi ve bu doğrultuda memnuniyeti her zaman en üst seviyede tutmayı planlıyoruz” dedi.

UEDAŞ Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı ise “UEDAŞ olarak Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da 3,5 milyon aboneye kesintisiz enerji hizmeti veriyoruz. Bu yoğun elektrik şebekesini işletmelerimiz ve burada görev yapan çalışanlarımız ile güvende tutuyoruz. Bölgemizdeki 12 işletmemizde İnegöl’ün kilit noktalardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Bu sorumluluğun bilinciyle bölgedeki yatırımlara önem veriyor ve müşterilerimize ayrıcalıklı hizmet sunmayı hedefliyoruz.” dedi.