İzmit Belediyesi’nden pazarcı esnafına ziyaret

Kocaeli’nde İzmit Belediyesi yöneticileri ve Çınar Ekibi, Yenişehir Mahallesi’ndeki pazarcı esnafını ziyaret etti. Ziyarette esnaflara Başkan Hürriyet’in selamlarını ileten heyet, taleplerini de not aldı. Esnafın …

Kocaeli’nde İzmit Belediyesi yöneticileri ve Çınar Ekibi, Yenişehir Mahallesi’ndeki pazarcı esnafını ziyaret etti. Ziyarette esnaflara Başkan Hürriyet’in selamlarını ileten heyet, taleplerini de not aldı.

Esnafın her zaman yanında olmaya devam eden İzmit Belediyesi yöneticileri, her gün bir semt pazarını ziyaret ederek sorunları yerinde gözlemlemeye devam ediyor.

İzmit Belediyesi Koordinatörleri Birol Sağlam, Ali Filiz, Turgay Oruç, Nurettin Özer ve İzmit Belediyesi Çınar Ekibi, Yenişehir Mahallesi kapalı pazar alanındaki esnafı ziyaret etti.

Her hafta Salı günü kurulan pazarı ziyaret eden İzmit Belediyesi yöneticileri, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in selamlarını ilettiler. Bölge esnafının sorun ve taleplerini dinleyen heyete İzmit Çınar Ekibi eşlik ederken, esnaf ve vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulunuldu.

Bölge esnafı İzmit Belediyesi heyetine teşekkür etti.