İzmit tarafından üretilen köprü mesire alanına yerleştirildi

İzmit Belediyesi atölyelerinde üretilen köprüyü Cephanelik Mesire Alanı’na yerleştirdi. İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri atölyelerinde üretmeye devam ediyor. Park ve yeşil alanlardaki bakım …

İzmit Belediyesi atölyelerinde üretilen köprüyü Cephanelik Mesire Alanı’na yerleştirdi. İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri atölyelerinde üretmeye devam ediyor.

Park ve yeşil alanlardaki bakım ve onarım çalışmalarına hız veren ekipler son olarak Cephanelik Mesire Alanı’na vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak ve daha güvenli hale getirmek için köprü yaptı.

Bölgedeki çalışmaları yakından takip eden İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun, “İzmit’imizin güzel köşelerinden biri olan Cephanelik Mesire Alanındayız. Şehrimizin her noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün burada eksikliğini hissettiğimiz, daha önce bozulmuş tehlikeli bir yapıyla karşı karşıyaydık. Park ve Bahçeler Müdürlüğü atölyelerinde bu konuyla ilgili çalışmalarımızı başlattık ve atölyelerimizde bu alanı karşı ile bağlayacak köprüyü inşa ettik” dedi.

Çalışmaları yerinde inceleyen İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Ümit Uçar, “Cephanelik mesire alanı başta olmak üzere tüm bölgelerde tırpan, park yapım, bakım ve onarım çalışmalarımızı özveriyle sürdürüyoruz. Bugün de köprü yapım çalışmalarını tamamladığımız Cephanelik Mesire Alanındayız. Köprüyü yaklaşık 9.50 metre uzunluğunda bir inşaat yapısından inşa ettik. Vatandaşlarımız sağlam ve güvenli yeni köprüyü gönül rahatlığıyla kullanabilirler.” dedi.