KAYMEK Soğanlı Vadisi’nde hizmet vermeye başladı

KAYMEK Soğanlı Vadisi’ndeki yerini aldı. Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), Valilik ve Büyükşehir Belediyesi’nin girişimleri ile bölge …

KAYMEK Soğanlı Vadisi’ndeki yerini aldı. Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), Valilik ve Büyükşehir Belediyesi’nin girişimleri ile bölge turizmine kazandırılan Soğan Vadisi’nde satış ofisi ile hizmet vermeye başladı.

Tarihi güzellikleri ve coğrafyasıyla çok güzel bir turizm potansiyeline sahip olan Soğanlı Vadisi’nde yaptığı turistik çalışmalarla dikkat çeken Kayseri Büyükşehir Belediyesi, yaz aylarıyla birlikte yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ve Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’in özel gayret ve girişimleri ile başlatılan turizm atağı kapsamında Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ve Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’in özel gayret ve girişimleri sonucu kent turizmine kazandırılan Soğanlı Vadisi, çevre düzenlemesi ve tesisleriyle yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekerken, Büyükşehir KAYMEK de satış ofisiyle Soğanlı’daki yerini aldı.

Soğanlı Vadisi’nde açılan KAYMEK Satış Ofisi’nde, KAYMEK tesislerinde kursiyerler tarafından hazırlanan birçok el emeği göz nuru eser yerli ve yabancı turistlerin beğenisine sunuluyor. Satış Ofisi’nin raflarını süsleyen ve kendilerine hayran bırakan birçok el emeği ürün Soğanlı Vadisi’ne akın edecek turistleri bekliyor.

Üreten kadının en güçlü destekçilerinden Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin desteklediği kadın kooperatiflerinin ürünleri de ofiste satışa sunulacak.