Kayseri Kocasinan kendisi ile yarışıyor

Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, muhtarlar buluşmaları kapsamında 7. bölge muhtarlarıyla bir araya geldi. Kayseri Kocasinan kendisi ile yarışıyor. Daha güzel bir Kocasinan için …

Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, muhtarlar buluşmaları kapsamında 7. bölge muhtarlarıyla bir araya geldi. Kayseri Kocasinan kendisi ile yarışıyor.

Daha güzel bir Kocasinan için her alanda hizmet ürettiklerini vurgulayan Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, belediyecilik alanında kendileriyle yarıştıklarına dikkat çekerek; “Vatandaş başka şehirlerde böyle bir hizmet istiyoruz demiyor. Kocasinan’ın herhangi bir mahallesinde bizim yaptığımız talebin aynısını istiyor. Bu bizim için bir gurur kaynağıdır. Biz kendimizle yarışıyoruz” diye konuştu.

Gülpark Sinan Cafe’de düzenlenen toplantıda konuşan Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın tüm mahallelerini güzelleştirmeye ve değiştirmeye devam ettiklerini belirtti. Muhtarlarla sohbet edip, taleplerini dinleyen Başkan Çolakbayrakdar, her mahallenin ihtiyacına göre yatırımlar yaptıklarını belirterek; “Son bölge toplantısını merkez mahalle muhtarlarımızla gerçekleştirdik. Yedinci bölge toplantısı çerçevesinde Mevlana, Yenimahalle, Sümer, Seyrani, Yakut, Zümrüt, Hoca Ahmet Yesevi, Saraybosna, Yeşil, Boztepe ve Sancaktepe Mahalle muhtarlarımızla bir araya geldik. Hem muhtarlarımızın taleplerini hem de vatandaşlarımız tarafından bizlere iletilen konuları ele aldık. Şunu vurgulamak isterim ki biz kendimizle yarışıyoruz.

Başka belediyelerin ya da başka şehirlerin böyle hizmetleri var da bizim yok denmiyor. Kocasinan’ın herhangi bir mahallesinde yaptığımız talebin aynısı diğer mahalleler tarafından da talep ediliyor. Bu da bizi gururlandırıyor. Vatandaşlarımıza daha fazla hizmet etmemizin önünü açıyor. Çünkü verdiğimiz hizmet beğeniliyor ve memnun kalınıyor ki diğer mahallelerde yaşayan vatandaşlarımız da bunu istiyor. Temizlik, makine ekipman, park ve bahçeler, sosyal yardımlar, imar, kentsel dönüşüm, plan proje, geri dönüşüm, mali hizmetler gibi her alanda iddialıyız. Bunu da sahada vatandaşlarımızın geri dönüşlerinden anlıyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bize ne kadar iyi hizmet verdiğimizi gösteriyor. ‘Kocasinan’da çok şükür her mahallede bir izimiz, bir hizmetimiz var’ diyorlar. Bizim derdimiz ilçemizdeki 400 binden fazla insanımızı mutlu etmektir” dedi.

Mahalle muhtarları da Kocasinan Bölgesi’nde yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.