Kemal-Hülya Elmacıoğlu Cami’nin temel atma töreni yapılacak

Kayseri’nin Melikgazi Belediyesi ve hayırsever Kemal Elmacıoğlu tarafından Gesi Fatih Mahallesinde yaptırılacak olan Kemal-Hülya Elmacıoğlu Camii’nin temel atma töreni gerçekleştirilecek. Açılış ve temel atma programlarının …

Kayseri’nin Melikgazi Belediyesi ve hayırsever Kemal Elmacıoğlu tarafından Gesi Fatih Mahallesinde yaptırılacak olan Kemal-Hülya Elmacıoğlu Camii’nin temel atma töreni gerçekleştirilecek.

Açılış ve temel atma programlarının artacağını ve hizmetlerin daha yoğun olacağını belirten Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu “Melikgazi olarak birçok yatırımı gerçekleştiriyoruz. Gesi Fatih Mahallemizde bir ihtiyacı daha gidererek vatandaşlarımızın taleplerini yerine getiriyoruz. Melikgazi olarak merkezde yoğunluk oluşturmamak ve herkesin mahallesinde hizmet alması için butik projeler üretiyoruz.

Bu kapsamda güzel bir butik camiyi hayata geçirmek için harekete geçtik. Hayırseverimiz Kemal Elmacıoğlu ile birlikte bu anlamlı projenin temelini atacağız. Buradaki vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşılayacak olan camilerimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyor, hayırseverimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kemal-Hülya Elmacıoğlu Camimizin temelini 07 Haziran Çarşamba günü saat 17.30’da atacağız. Tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz” dedi.