Kerem Aktürkoğlu, İngiltere Premier Lig Takımına Transfer Oluyor

Galatasaray’ın gözde oyuncusu Kerem Aktürkoğlu’nun, Avrupa’daki önde gelen kulüplerden biri olan West Ham United’a transfer olabileceği söyleniyor. Bu sezon sergilediği mükemmel performansla Avrupa’nın öncü kulüplerinin …

Galatasaray’ın gözde oyuncusu Kerem Aktürkoğlu’nun, Avrupa’daki önde gelen kulüplerden biri olan West Ham United’a transfer olabileceği söyleniyor. Bu sezon sergilediği mükemmel performansla Avrupa’nın öncü kulüplerinin dikkatini çeken Kerem Aktürkoğlu, bu kulüplerin göz hapsinde.

Galatasaray’ın ayrıcalıklı oyuncusu Kerem Aktürkoğlu, son zamanlarda sergilediği etkileyici performansla adından söz ettiriyor. Geçen sezon asist krallığını kazanan Kerem, bu sezon da beklentileri karşılıyor. 16 maçta attığı 5 gol ve yaptığı 7 asistle takımına önemli katkılar sağlıyor.

Avrupa’nın Önde Gelenleri Peşinde

Sarı-kırmızılıların değerli oyuncusu olan Kerem, gösterdiği bu etkili performans ile Avrupa’nın önemli futbol kulüplerinin ilgisini çekti. Sezon sonunu beklemeden, ara transfer döneminde dahi Kerem’in başka bir takıma transfer olacağı konusunda söylentiler dolaşıyor.

West Ham United ve Kerem Aktürkoğlu

İngiltere’nin Premier Lig takımlarından West Ham United’ın, Kerem Aktürkoğlu’nun gelecekteki destinasyonu olabileceği konuşuluyor. İngiliz basınındaki haberlere göre; Liverpool takımının yıldız futbolcusu Mohamed Salah’ın Suudi Arabistan’a transfer olacağı iddiaları var. Bu durumda Liverpool’un, West Ham United’ın sahip olduğu Jarred Bowen’i transfer etmesi söz konusu olabilir. Bu durum, West Ham United’ın Kerem Aktürkoğlu’nu transfer etme olasılığına dikkat çekiyor.