Keşan, Edirne’deki ilk beyin tümörü ameliyatı gerçekleştirildi

Edirne’nin Keşan ilçesi, ilk beyin tümörü ameliyatına Özel Keşan Hastanesi’nde ev sahipliği yaptı. Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Barış Chousein, 38 yaşındaki kadın hastanın …

Edirne’nin Keşan ilçesi, ilk beyin tümörü ameliyatına Özel Keşan Hastanesi’nde ev sahipliği yaptı.

Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Barış Chousein, 38 yaşındaki kadın hastanın ameliyatını gerçekleştirdi. (EDİRNE İGFA’dan Erdoğan DEMİR)

Ameliyatın hemen ardından Op. Dr. Barış Chousein, durumu değerlendirdi: “38 yaşındaki kadın hastamız operasyondan sonra tedavi sürecini tamamlayıp hastanemizden taburcu edildi. Hastanemizde beyin tümörü ameliyatları düzenli olarak gerçekleştirilmekte, bu sayede vatandaşlarımızın sağlık hizmeti için başka şehirlere gitme ihtiyacı ortadan kalkıyor.”

Özel Keşan Hastanesi, durumla ilgili yapmış olduğu açıklamada: “Özel Keşan Hastanesi olarak, tıbbi malzeme ve cihazlarla olanaklarımızı her gün biraz daha geliştiriyoruz. Hastalarımıza, en yüksek kalitede sağlık hizmeti sunabilmek için yoğun çalışıyoruz. Bu tür ameliyatlar sayesinde, hastalarımızın başka sağlık kurumlarına başvurmadan tedavilerini hastanemizde tamamlamalarını sağlayabiliriz. Her geçen gün sağlık hizmetlerimizi daha da geliştiriyoruz ve bu tür ameliyatları başarılı bir şekilde tamamlamanın, hastalarımızı sağlıklarına kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” ifadesini kullandı.