Kocaeli’deki Birimler Arası Spor Şenliği Başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, şehirdeki her yaş ve kesimden insanı sporla buluşturacak şekilde çalışıyor ve aynı zamanda kendi ekibini de göz ardı etmiyor. KOCAELİ (İGFA) – …

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, şehirdeki her yaş ve kesimden insanı sporla buluşturacak şekilde çalışıyor ve aynı zamanda kendi ekibini de göz ardı etmiyor.

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kurum içinde spor bilincini geliştirmek, birlik, beraberlik ve dayanışmayı güçlendirmek adına, daire başkanlıkları ve iştiraklerindeki çalışanlar için 18. Geleneksel Birimler Arası Spor Şenliği’ni düzenlemiş ve etkinlik futbol müsabakası ile start vermiştir.

Birimler arası spor yarışmaları, bu sene 18. kez düzenlenerek bir gelenek haline gelmiştir ve tam bir spor festivaline dönüştürülecek. Spor Şenliği’nde Büyükşehir Belediyesi çalışanları, mesai arkadaşlarıyla futbol alanında heyecanlı karşılaşmalarda başarı için çaba gösterecek.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 18. Geleneksel Birimler Arası Spor Şenlikleri, futbol dalıyla başladı. Spor Şenliği’nde, Büyükşehir Belediyesi’nin spor tesisleri ev sahipliği yapacak. Organizasyona katılan personel, mesai saatleri dışında, dostça bir rekabetle birlikte yarışırken fair play ruhunu koruyacak.

39 TAKIM FUTBOL’DA MÜCADELE VERECEK

Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Spor Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen 18. Geleneksel Birimler Arası Spor Şenlikleri’nin futbol turnuvası Doğu Kışla Halı Sahası’nda gerçekleşiyor. Spor dolu ve çekişmeli maçlara ev sahipliği yapması beklenen futbol dalına 39 takımdan 468 sporcu katılıyor. Futbol turnuvasının ilk maçları oynanırken, İSU İşletmeler, UPM FK, Emlak İstimlak, Park Bahçeler, İSU Çevre Koruma, Güvenlik Şube ve Spor Okul, Tiffany ile karşılaştı.