Kütahyalı Büyükler Ilıca’da Şifa Buluyor

Kütahya Belediyesi “Büyüklerimize Vefa, Ilıca’da Sefa” projesi ile il genelinde yaşları 65 ve üzeri olan vatandaşları Ilıca’nın Sarıkız Hamamı’nda ağırlamaya devam ediyor. KÜTAHYA (İGFA) – …

Kütahya Belediyesi “Büyüklerimize Vefa, Ilıca’da Sefa” projesi ile il genelinde yaşları 65 ve üzeri olan vatandaşları Ilıca’nın Sarıkız Hamamı’nda ağırlamaya devam ediyor.

KÜTAHYA (İGFA) – Birçok sosyal sorumluluk projesini hayata geçirerek Türkiye’ye örnek olan ve şehirde sosyal belediyecilik anlayışını benimseyen Kütahya Belediyesi, 65 yaş ve üzeri olan hemşehrilerini “Büyüklerimize Vefa, Ilıca’da Sefa” projesi kapsamında Sarıkız Hamamı’nda ağırlama geleneğini sürdürüyor.

“Büyüklerimize Vefa, Ilıca’da Sefa” etkinliğine katılan kadın vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirirken, erkek vatandaşlar da Ilıca’daki Sarıkız Erkekler Hamamı’nda şifa buldu.

Etkinliğe katılan erkek vatandaşlar, bu anlamlı organizasyon için Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a ve bu projede emeği geçenlere teşekkürlerini sundu.

Her hafta Salı ve Perşembe günleri kadın vatandaşlarla, Çarşamba günleri ise erkek vatandaşlarla Ilıca Sarıkız Hamamı’na gitmeye devam ettiğimiz “65 yaş ve üstü vatandaşları sosyal hayata kazandırmak ve hamamlarımızla şifa dağıtmak” amacıyla oluşturulan projemiz sürüyor.