Manisa Akhisar’da şehitler için mevlit ve pilav hayrı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için şehit düşen Süreyya Atlıhan, Ahmet Pala, Ali Bozkurt ve Muhsin Bodur’u şehadetlerinin yıldönümünde Akhisar ilçesinde düzenlediği mevlit ve …

Manisa Büyükşehir Belediyesi, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için şehit düşen Süreyya Atlıhan, Ahmet Pala, Ali Bozkurt ve Muhsin Bodur’u şehadetlerinin yıldönümünde Akhisar ilçesinde düzenlediği mevlit ve pilav hayrıyla andı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, şehitlerimizin anısını yaşatmak amacıyla başlattığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlediği anma ve hayır programına Akhisar ilçesi ile devam etti.

Bu kapsamda kahramanlarımız Süreyya Atlıhan, Ahmet Pala, Ali Bozkurt ve Muhsin Bodur için şehadetlerinin yıldönümünde anma programı düzenlendi.

Programa Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanı Aydoğan İra, Jandarma Binbaşı Ali Galip Kocaman, İlçe Müftüsü Muhammet Salman, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Sözcüer, Akhisar Ülkü Ocakları Başkanı Adem Duran, Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Tahsin Arslan, şehit aileleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Şehitlerimizin ruhları için duaların okunduğu programda vatandaşlara pilav ikramı yapıldı. Programın sonunda şehit ailelerine Yasin-i Şerif ve Türk bayrağı hediye edildi. Şehit aileleriyle yakından ilgilenen ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Mezarlıklar Daire Başkanı Aydoğan İra, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerimizi andı.