Manisa BBSK’da Fileye İki Takviye

Manisa Büyükşehir Belediyespor, Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Ligi’nde yer alacak yeni sezonun kadrosunu oluştururken, önceki sezonu Zeren Spor Kulübü’nde 1. Lig’e yükselme başarısı ile tamamlayan …

Manisa Büyükşehir Belediyespor, Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Ligi’nde yer alacak yeni sezonun kadrosunu oluştururken, önceki sezonu Zeren Spor Kulübü’nde 1. Lig’e yükselme başarısı ile tamamlayan pasör Döndü Ulusoy ve orta oyuncu Sude Gönültaş’ı transfer etti.

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Ekibi, 2023-2024 sezonu için Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Ligi’ndeki transfer süreçlerini sürdürüyor.

Yeşil-beyaz renklere sahip olan takım, pasör pozisyonunda oynayan Döndü Ulusoy ve orta saha oyuncusu Sude Gönültaş’ı kadrosuna dahil etti.

1991 doğumlu deneyimli sporcu Döndü Ulusoy, kariyerine Salihli Belediyespor, Kazan Belediyespor, Edremit Belediyesi Altınoluk, Adam Voleybol Spor Kulübü ve Zeren Spor Kulübü dahil olmak üzere birçok kulüpte devam etti. Geçtiğimiz sezon Zeren Spor Kulübü’nde 1. Lig’e yükselme başarısı gösteren Ulusoy, Manisa Büyükşehir Belediyespor’a katılmaktan büyük heyecan ve mutluluk duyduğunu belirtti.

2003 doğumlu genç yetenek Sude Gönültaş, Karşıyaka Spor Kulübü ve Forza Spor Kulübü gibi kulüplerde forma giydi. Gönültaş, yeşil-beyazlı kulübe katılmanın verdiği sevinçten bahsetti.