Mardin Artuklu Belediyesi’nden kırsalda çalışma seferberliği

Mardin’in Artuklu Belediyesi ekipleri tarafından 12 kırsal mahallede başlatılan parke taşı çalışmaları tamamlandı. Mardin’in Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede’nin başkanlığında kırsal ve merkez mahallelerde başlatılan …

Mardin’in Artuklu Belediyesi ekipleri tarafından 12 kırsal mahallede başlatılan parke taşı çalışmaları tamamlandı.

Mardin’in Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede’nin başkanlığında kırsal ve merkez mahallelerde başlatılan çalışma seferberliği devam ediyor. Artuklu Belediyesi ekipleri kentin dört bir yanında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Yukarıyeniköy, Tilkitepe, Tandır, Düzlük, Yaylacık, Toruntepe, Bereket, Küçükköy, Haydar, Cevizlik, İstasyon ve Nurköy kırsal mahallelerinde parke taşı çalışması gerçekleştirdi.

Mahallelerde yürütülen çalışmaları sık sık yerinde inceleyen ve yürütülen çalışmaları takip eden Başkan Tatlıdede, hizmet gitmeyen tek bir mahalle bırakmayacaklarını söyledi.

Başkan Tatlıdede konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

“Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana çalışma arkadaşlarımızla birlikte merkez ve kırsal mahallelerimizde bir çalışma seferberliği içerisindeyiz. Hiçbir ayrım gözetmeksizin tüm mahallelerimize hizmet götürme anlayışı içerisinde olduk. Ekiplerimiz kentin dört bir yanında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bazı mahallelerimizde miniklerimiz için yeni oyun alanları oluşturulurken, bazı mahallelerimizde de parke taşı çalışmalarımız devam ediyor. Son olarak mesai arkadaşlarımızın yoğun çalışmalarıyla 12 mahallemizde parke taşı çalışmaları tamamlandı. Şimdi ekiplerimiz bu mahallelerdeki çalışmalarını tamamladıktan hemen sonra diğer mahallelere geçerek oradaki çalışmalarına da hızlı bir şekilde başlayacaklar. Artuklumuzun tüm mahallelerinde yatırımlarımız devam edecek” dedi.