‘Mardin’deki Anaokulunda ‘Çılgın Saç Partisi’

Yeşilli ilçesine bağlı Mardin’deki Zübeyde Hanım Anaokulu’nda gerçekleştirilen “Çılgın Saç Partisi ve Defile” etkinliği yoğun ilgi gördü. Şehmus EDİS(MARDİN İGFA) Zübeyde Hanım Anaokulu’ndaki etkinlikler kapsamında …

Yeşilli ilçesine bağlı Mardin’deki Zübeyde Hanım Anaokulu’nda gerçekleştirilen “Çılgın Saç Partisi ve Defile” etkinliği yoğun ilgi gördü.

Şehmus EDİS(MARDİN İGFA)
Zübeyde Hanım Anaokulu’ndaki etkinlikler kapsamında bir “Çılgın Saç Partisi ve Defile” düzenlendi. Canan Kaya ve diğer öğretmenlerin yardımıyla tüm öğrencilerin saçları çeşitli stillerde şekillendirildi ve ailelerin huzuruna müzik eşliğinde çıktılar. Heyecan dolu anlar yaşanan bu çılgın saç partisi ailelerden de büyük alkış topladı. Etkinlik boyunca küçük öğrenciler ve aileleri keyifli zamanlar geçirdi. Etkinliğe, İlçe Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Hıdır Bektaş, Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Fatma Üstüner ve öğrenci velileri katıldı.

Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Fatma Üstüner, “Hıdır Bekdaş, İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcımız ve velilerimizin katılımıyla okulumuzda çılgın saç partisi düzenledik,” dedi. Üstüner, etkinliğin asıl amacının bireylerin farklılıklarına saygı göstermeye yönelik farkındalık oluşturmak olduğunu belirtti. “Bu etkinlikte, öğrenci velileri çocukların saçlarına ilginç modeller vererek eğlenceli ve farklı bir gün geçirmelerini sağladılar. Çocuklarımızın heyecanına ortak olan ve etkinliğimize katılım gösteren İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Hıdır Bekdaş’a ve velilerimize çok teşekkür ediyorum,” dedi.