MEMnuniyet oranı MASKİ’nin hizmetlerinde yüzde 99,17

17 ilçede alt ve üstyapı çalışmalarını başarıyla tamamlayarak Manisa’nın görüntüsünü yenileyen MASKİ Genel Müdürlüğü, 185 numaralı ÇÖZMER hattı ya da MASKİ’nin sosyal medya hesapları üzerinden …

17 ilçede alt ve üstyapı çalışmalarını başarıyla tamamlayarak Manisa’nın görüntüsünü yenileyen MASKİ Genel Müdürlüğü, 185 numaralı ÇÖZMER hattı ya da MASKİ’nin sosyal medya hesapları üzerinden gelen talepleri hızla karşılamaktadır.

MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi, MASKİ’nin sosyal medya hesapları ya da 185 numaralı ÇÖZMER hattı üzerinden kendisine ulaşan taleplere hemen yanıt vererek, vatandaşların ihtiyaç ve isteklerine çabuk bir şekilde çözüm buluyor.

Tüm ilde gerçekleştirdiği büyük yatırımlarla Manisa’nın refah düzeyini artıran idare, halka yönelik hizmetlerine devam ediyor. Bu çerçevede, ÇÖZMER aracılığıyla yapılan anketler MASKİ’nin özverili çabalarını gözler önüne serdi.

Eylül 2022 – Eylül 2023 tarihleri arasında 185 ÇÖZMER hattı üzerinden MASKİ’ye ulaşan 218 bin 817 talep çözüm buldu. Bir yıllık süre zarfında 16 bin 745 kişiyle gerçekleştirilen memnuniyet anketlerinde vatandaşların memnuniyet oranı %99,17 oldu. MASKİ’nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden gelen ve çözüme kavuşan talepler konusunda da vatandaşların memnuniyetinin oldukça yüksek olduğu gözlendi.