Milli sporcular Bengisu Erçetein ve Nazlı Can İnci Türkiye’ye döndü

Erzincanlı başarılı milli sporcular Türkiye’ye döndü. Yonex Bonn Badminton Turnuvası Şampiyonları Bengisu Erçetein ve Nazlı Can İnci Almanya’dan Türkiye’ye döndü. Erduran Proje Peyzaj ve Mimarlık …

Erzincanlı başarılı milli sporcular Türkiye’ye döndü. Yonex Bonn Badminton Turnuvası Şampiyonları Bengisu Erçetein ve Nazlı Can İnci Almanya’dan Türkiye’ye döndü.

Erduran Proje Peyzaj ve Mimarlık sponsorluğunda düzenlenen Yonex Bonn Badminton Turnuvası’nda büyük başarı elde eden Erzincanlı milli sporcular Bengisu Erçetin ve Nazlı Can İnci Türkiye’ye döndü.

Yonex Bonn Badminton Turnuvasında gösterdikleri üstün performansla turnuva şampiyonu olarak Almanya’dan Türkiye’ye dönen Bengisu Erçetin ve Nazlı Can İnci’yi havaalanında Erzincan Gençlik Spor İl Müdürü Volkan Burak Mumcu karşıladı.

Bengisu Erçetin ve Nazlı Can İnci, Paris’te düzenlenecek 2024 Olimpiyatları’nda ülkemizi başarıyla temsil etmeyi hedefliyor.

Başarılı sporculara sponsor olan Erduran Proje Peyzaj ve Mimarlık yetkilileri şunları söyledi: “Ülkemizi uluslararası platformlarda en iyi şekilde temsil ettikleri için Erçetin ve İnci’yi bir kez daha kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. Şirket olarak her zaman başarılı sporcuların yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.