Muğla Eczacı Odası Yeni Dönemin Yönetimi Belirlendi

Muğla Eczacı Odası’nın 18. dönem olağan genel kurulu sonucunda yeni yönetim belirlendi. Başkan Saim Korkmaz, tüm üyelere ve meslektaşlarına teşekkür etti. 23-24 Eylül tarihlerinde 32. …

Muğla Eczacı Odası’nın 18. dönem olağan genel kurulu sonucunda yeni yönetim belirlendi. Başkan Saim Korkmaz, tüm üyelere ve meslektaşlarına teşekkür etti.

23-24 Eylül tarihlerinde 32. Bölge Muğla Eczacı Odası’nın 18’inci olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Bu toplantıda yeni dönem için yönetim kurulu üyeleri ve görevleri belirlendi.

Yeni yönetimde; Yönetim Kurulu Başkanlığına Ecz. Saim Korkmaz, Genel Sekreterliğe Ecz. Begüm Öcal Kuranoğlu, Saymanlığa Ecz. Övünç Öztürk getirildi. Diğer yönetim kurulu üyeliklerine ise Ecz. İlkay Sever Tap, Ecz. Anıl Gençtürk, Ecz. Işıl Balaban Karazeybek ve Ecz. Meltem Çayan atanmıştır.

Başkan Korkmaz’dan Teşekkür Mesajı

Genel kurul sonrasında açıklamada bulunan 32. Bölge Muğla Eczacı Odası Başkanı Saim Korkmaz, üyelerin katılımına ve kendilerine gösterilen güçlü desteğe teşekkür etti. Korkmaz, “Mazbatamızı aldıktan hemen sonra görev dağılımını tamamladık. Yeni dönemde mesleğimiz adına var gücümüzle çalışacağız. Üyelerimizle, komisyonlarımızla ve ilçe temsilcilerimizle ‘Liyakat’ ve ‘İstişare’ temelinde birlikte hareket edeceğiz. Odamızın değerlerini yeni nesillere aktarma azmimizi sürdüreceğiz. Dinamik bir sivil toplum örgütü olarak hızla değişen günlük koşullara uyum sağlayacağız. Odamıza hizmet etmiş tüm üyelere teşekkürlerimi sunuyor, yeni göreve gelmiş olan arkadaşlarıma başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.