Muratpaşa, Antalya’daki En Güzel Manzaralı Etüt Merkezi

Muratpaşa Belediyesi, Antalya’nın en güzel manzaralı etüt merkezini açtı. Bu merkez, Falez sahili boyunca konumlandırılmış olup, haftanın altı günü hizmet vermektedir. ANTALYA (İGFA) – Muratpaşa …

Muratpaşa Belediyesi, Antalya’nın en güzel manzaralı etüt merkezini açtı. Bu merkez, Falez sahili boyunca konumlandırılmış olup, haftanın altı günü hizmet vermektedir.

ANTALYA (İGFA) – Muratpaşa Belediyesi, Antalya’da dünyanın en güzel panorama sahip etüt merkezini halka sundu. Bu merkez, pazar günleri haricinde Falez sahilinde yer almaktadır.

Muratpaşa Belediyesi, Falez Kampus Öğrenci Etüt Merkezi projesini, Beydağları, Konyaaltı sahili ve falezlerin etkileyici manzaralarını sunan Şirinyalı Mahallesi’nde tamamladı. Bu merkez, belediye sanat atölyelerinin de bulunduğu yeşil bir alanın içinde yer alıyor ve Pazar günü hariç haftanın her günü 08.30-17.30 saatleri arasında hizmet veriyor.

Belediye Başkanı Ümit Uysal, grupla ya da bireysel olarak ders çalışma imkanı sunan yeniden düzenlenen binanın, hukuki bir süreç sonucunda belediyeye geçtiğini belirtti. Başkan Uysal, öğrenciler için ders çalışabilecekleri alanlara büyük ihtiyaç olduğunu söyledi ve merkezde ayrıca kafe hizmetinin de mevcut olduğunu bildirdi.