Pazaryeri’nde okul yollarına sıcak asfalt

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde Prof Dr. Nabi Avcı Mesleki ve Teknik Anadolu ve KYK yolları sıcak asfaltla kaplandı. Pazaryeri Belediyesi ve Bilecik İl Özel İdaresi ile …

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde Prof Dr. Nabi Avcı Mesleki ve Teknik Anadolu ve KYK yolları sıcak asfaltla kaplandı.

Pazaryeri Belediyesi ve Bilecik İl Özel İdaresi ile düzenlenen protokol çerçevesinde Prof Dr. Nabi Avcı Mesleki ve Teknik Anadolu ve KYK yolları sıcak asfaltla kaplandı.

Dr. Nabi Avcı Anadolu Meslek Lisesi yolunun yapımı için öğrencilere ve okul idaresine sıcak asfalt yapma sözü verdiklerini hatırlatan Belediye Başkanı Zekiye Tekin, “Okullarımızın bulunduğu alanda ve KYK’nın bulunduğu alanda sıcak asfalt döküm işi için Bilecik İl Özel İdaresi ile yaptığımız protokol ile başlattığımız çalışma mezarlıktan KYK’ya giden yolda devam edecek. Sayın Valimiz Dr. Kemal Kızılkaya ve personeline hizmetlerimizdeki desteklerinden dolayı ilçemiz adına teşekkür ediyoruz. İlçemizde yol sorunu bırakmamak için çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz” dedi.

Öte yandan asfalt çalışması tamamlanan bölgelerde incelemelerde bulunan Pazaryeri Kaymakamı Ferhat Altay, okul yollarının yapımından dolayı Belediye Başkanı Zekiye Tekin’e ve yapım süresince desteklerinden dolayı Bilecik Valisi Dr. Kemal Kızılkaya’ya teşekkür etti.