Posco Assan, ERÜ Öğrencilerine Burs Veriyor

Posco Assan TST Çelik Sanayi A.Ş. ve Erciyes Üniversitesi (ERÜ) arasında, öğrencilere burs olanağı sağlama adına bir işbirliği anlaşması imzalandı. Protokolün imza töreni Rektörlük ofisinde …

Posco Assan TST Çelik Sanayi A.Ş. ve Erciyes Üniversitesi (ERÜ) arasında, öğrencilere burs olanağı sağlama adına bir işbirliği anlaşması imzalandı.

Protokolün imza töreni Rektörlük ofisinde düzenlendi. Törene katılanlar arasında Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Oktay Özkan, Prof. Dr. M. Hakan Poyrazoğlu ve Prof. Dr. Hakan Aydın, Genel Sekreter Prof. Dr. İbrahim Narin, Genel Sekreter Yardımcıları Doç. Dr. Afşın Alper Cerit ile Zafer Çağlıtalaslıgil, Edebiyat Fakültesi Kore Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Göksel Türközü ve Posco Assan TST Çelik Sanayi A.Ş. CEO’su Jongduk Suh bulunuyordu. (Mehmet UZEL – KAYSERİ İGFA)

Tören sırasında konuşan Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, öğrencilere burs sağlayacak olan Posco Assan TST’ye teşekkür etti.

Posco Assan TST Çelik Sanayi A.Ş. CEO’su Jongduk Suh, konuşmasında üniversite-sanayi işbirliği çerçevesinde başarılı öğrencilere destek olduğunu ve ERÜ öğrencilerini desteklemekten mutluluk duyduklarını belirtti.

Konuşmaların ardından, protokole Rektör Prof. Dr. Altun ve CEO Suh’un imzası atıldı.