Şaban Çopuroğlu Özdoğan’ı ziyaret etti

Ak Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ı ziyaret etti. Hacılar Belediyesini ziyaret eden AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, Cumhurbaşkanlığı ve …

Ak Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ı ziyaret etti.

Hacılar Belediyesini ziyaret eden AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde gösterdikleri teveccühten dolayı Hacılar halkına ve çalışmalarından dolayı Başkan Özdoğan’a teşekkür etti.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Seçim çalışmaları sırasında güzel bir atmosfer yaşadık. Milletvekilimiz ilçemize ve ilimize her zaman destek olmuştur. İl başkanlığındaki başarıları inşallah mecliste Kayserimize de yansıyacak ve ilimizin ve ilçemizin işlerini yakından takip edecekler. Sayın vekilime bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu da Başkan Özdoğan’a çalışmalarında kolaylıklar diledi. “Recep Tayyip Erdoğan’ı 13. Cumhurbaşkanı olarak seçtik” diyen Çopuroğlu, “Seçimlerde büyük emek sarf eden belediye başkanımıza teşekkür ziyaretinde bulunduk. İnşallah asrın parlamentosunda da elimizden gelen gayretle çalışmalarımızı sürdürecek ve başarılı çalışmalarınıza desteğimizi vereceğiz” dedi.