Sakarya hentbol play-off’larında 2. oldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi hentbol takımı, Hentbol Süper Ligi Play-Off final serisi üçüncü maçında Beykoz Belediyesi’ne 28-26’lık skorla mağlup oldu ve Play-Off’ları ikinci olarak tamamladı. Sakarya …

Sakarya Büyükşehir Belediyesi hentbol takımı, Hentbol Süper Ligi Play-Off final serisi üçüncü maçında Beykoz Belediyesi’ne 28-26’lık skorla mağlup oldu ve Play-Off’ları ikinci olarak tamamladı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi hentbol takımı, Erkekler Hentbol Süper Ligi Cemal Kütahya Sezonu Play-Off final serisi üçüncü maçında Beykoz Belediyesi’ni konuk etti.

TRT Spor Yıldız ekranlarından canlı olarak yayınlanan ve Rüştü Şahin Köktürk Salonu’nda oynanan final maçında Büyükşehir, rakibine 28-26’lık skorla mağlup oldu ve ligi 2. sırada tamamladı.

Maçın ardından Büyükşehir hentbol ligi şampiyon olarak tamamlayan Beykoz Belediyespor oyuncularını ve teknik ekibini tebrik etti.

Karşılaşmaya Taner Günay, Çetin Çelik, Ramazan Döne, Mohammed Miri, Mehmet Demirezen, Sedat Yıldırım ve Oğulcan Güney 7’lisi ile başlayan Büyükşehir Hentbol soyunma odasına 15-13 geride gitti. İkinci yarıda da istediği oyunu sahaya yansıtamayan ve skor avantajını eline alamayan Büyükşehir sahadan 28-26 mağlup ayrıldı. Bu sonuçla Beykoz Belediyespor ligin şampiyonu oldu.