Sakaryaspor taraftarları için ‘hatıra’ noktası

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehrin estetiğine katkı sağlayacak dekoratif aydınlatma çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu çevresindeki kavşakta Sakaryaspor’un yeşil-siyah renklerini taşıyan dekoratif …

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehrin estetiğine katkı sağlayacak dekoratif aydınlatma çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu çevresindeki kavşakta Sakaryaspor’un yeşil-siyah renklerini taşıyan dekoratif aydınlatma sistemi inşa edildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehrin estetiğine katkı sağlayacak dekoratif aydınlatma çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Ana caddeler üzerinde bulunan kavşaklara uygulanan bu çalışmalar ilk olarak Ay Yıldızlı dekoratif aydınlatma sistemi ile başlatılmıştı.

Vatandaşlar tarafından büyük beğeni toplayan bu çalışmanın ardından Büyükşehir Belediyesi bu kez Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu çevresindeki ana cadde üzerinde bulunan kavşağa yeşil-siyaha boyanmış dekoratif aydınlatma sistemi uyguladı. Sakaryaspor logosu ve yeşil-siyah top işlemesinin yer aldığı mimari, açıldığı ilk günden bu yana taraftarlar için unutulmaz bir nokta haline geldi.

TARAFTARIN BULUŞMA ADRESİ OLACAK

Sakarya’nın estetik görünümünü zenginleştirmek amacıyla başlatılan çalışmalar kapsamında şehrin ortak paydası Sakaryaspor da yer aldı.

Stada ulaşmak için sıklıkla kullanılan ana cadde üzerindeki kavşağa Sakaryaspor’un yeşil-siyah renklerini taşıyan dekoratif bir aydınlatma sistemi yerleştirildi. Sakaryaspor taraftarlarına görsel bir şölen sunacak olan dekoratif çalışma, ışıklandırma ve çevre düzenlemesinin ardından tamamlanacak. Taraftarların buluşma noktası olacak dekoratif çalışmanın maç günlerinin heyecanını ve Sakaryaspor sevgisini fotoğraf karelerine sığdıracağı alanda kutlama ve anma etkinlikleri de düzenlenebilecek. Görsel mimari şimdiden birçok taraftarın ilgisini çekmiş durumda.